O nás

 

Společnost GOURMET PARTNERS s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem světových prestižních značek pro český a slovenský trh. Naše produkty mají dlouholetou tradici a vysokou kvalitu. Zakladatelé společnosti mají bohaté zkušenosti na mezinárodním a domácím trhu a společnost založili v roce 2010 na základě poptávky po kvalitních a zdravých produktech. Mezi delikatesy, které dovážíme na český trh, patří: 

  • francouzské teriny (hrubozrnné paštiky), rillety od výrobců JEAN BRUNET, AVON et RAGOBERT, ARNAUD, DUCS de GASCOGNE.
  • husí a kachní foie gras (francouzská delikatesa z kachních nebo husích jater) od výrobce DUCS de GASCOGNE.
  • maso kamčatského kraba světoznámé značky CHATKA se zachovalou recepturou
  • Medy, čaje, doplňky k vínům, sýrům (ovocné confiture), olivy v bio kvalitě, soli a jiné delikatesy z různých koutů světa.

 Vize:

Naší vizí je rozšiřovat český a slovenský trh o prvotřídní výrobky z těch nejkvalitnějších přírodních surovin bez chemických přísad. Chceme dosáhnout přeměny spotřebitelského chování a odchod od levných, nekvalitních a většinou i zdraví škodlivých potravin k lepším, zdravějším a dostupným potravinám. Jsme labužnici a plníme to, co sluší pravému labužníkovi a vyznačuje se v definici o labužnictví podle známého francouzského gurmána Anthelme Brillat - Savarina z první třetiny 19. století: 

"Labužnictví je rozumová znalost všeho, co se týká výživy člověka.

Jeho účelem je bdít nad udržováním lidstva prostřednictvím nejlepší možné výživy.

Dosahuje toho, řídíc pevnými zásadami všechny ty, kdož vyhledávají, opatřují, připravují věci, jež se mohou stát potravou."

 

 

"Někdo jí aby žil, v Gourmet Partners žijeme, abychom s chutí jedli."
 GOURMET PARTNERS